Program Özeti

Sektör için rekabet dünyasında işletmelere destek olan önemli faktörlerden birisi de İnsan Kaynakları departmanıdır. İşletmeniz ile bütünleşmiş ve önemli bir parçası haline gelmiş insan kaynakları, işletmenizin rekabette fark oluşturmasını sağlayacaktır. İşletmenizin stratejik kararlar alırken başvuracak en önemli  bilgi merkezlerinden biri de İnsan Kaynaklarıdır.

 

İnsan kaynakları departmanının teknolojik gelişime ayak uydurması ve şirket içerisindeki konumunu teknolojik gelişime göre uyarlaması, şirket geleceği açısından son derece önem arz ediyor. İşletmenin her noktasında olduğu gibi İnsan Kaynakları Departmanında da teknolojik gereksinimleri karşılayan işletmeler, rekabetçi piyasa şartlarında önemli ve katma değeri yüksek bir adım ile geleceğine yön verebiliyor.

 

İnsan Kaynaklarında en yeni ihtiyaçlar ve teknolojik gereksinimler göz önüne alınarak hazırlanmış %100 web tabanlı, bulut teknolojileri ile oluşturulmuş HR sistemleri ile İnsan Kaynaklarına dair tüm ihtiyaçlarınızı tek bir sistemde bir araya getirerek iş gücü maliyetlerinizi düşürüyor, aynı zamanda uzman kadromuz ile İnsan Kaynakları açısından risk oluşturabilecek faktörleri ortadan kaldırarak katma değer sağlayacak yeni öneriler sunuyoruz.

 

Daha detaylı bilgi için lütfen program özelliklerini inceleyiniz..

Various background options
Choose between simple color background, image or video attachment. Background options can also be adjusted to position your background image according to your needs.
Size customization
Title height can be automatic (based on it content height) or fixed. Fixed height can also be set in percentages. Yes, you are right – full screen titles are here!
Background animation
Simple to use fancy-looking modern and extremely smooth background and content animations. What would you choose – parallax or image scaling on scroll? Prefer content fading-out? You can use all!
Background overlay
Not satisfied with how your title looks on the background – mark it out applying color and pattern overlay to your background image. 12 predefined patterns available or you can always use your own.
Slope decoration
Customizable slopes can be applied to page title as well. Set height, color, direction and whether the slope should be positioned inside or outside the title. Just as with regular section.
Apply globally
What more important – all the mentioned features can be applied to any section of the page. Why limit yourself? Go and customize every single element!

Ücretsiz Demo veya Diğer Hizmetlerimiz İçin Bize Ulaşın!

<span style=”color: #ffffff; font-size: 24px; font-weight: 200;”>It is your unique chance to get your own copy of TiLT.</span>

İletişime Geçin