Biz Kimiz?

Hakkımızda

Teknoik, Alanında uzman İnsan Kaynakları ekibi ile bilgi ve tecrübeleri sizlere sunmanın yanında,  Bu bilgi ve tecrübelerin en son teknoloji ile oluşturulmuş ve İnsan Kaynaklarındaki tüm ihtiyacınızı karşılamakta tek başına yeterli WORKCUBE İNSAN KAYNAKLARI ERP programının işletmenizde uygulanmasını sağlar.

İnsan Kaynakları Programını işletmenizde uygulamanın yanında , İş hukuku, İşveren Teşvikleri ve Eğitim gibi üç temel faktördeki bilgi ve tecrübelerini alanında uzman ekibiyle birlikte Sizlere sunarak kurumunuzda İnsan Kaynakları işlevlerinin bir bütün halinde gelişip geleceğe taşınmasında sizlere katkı sağlıyor.

Teknoik, kurumlarda ihtiyaç duyulan tüm gereksinimleri %100 Web tabanlı Bulut sistemi ile çözen Türkiye de Öncü ve Global ölçüde büyüyen Workcube ile Çözüm Ortağıdır.

Workcube Hakkında

2001 yılında internet bağlantıları neredeyse yok denecek seviyedeyken %100 Web tabanlı bir çözüm olarak geliştirilmeye başlanan Workcube, 2004 yılında pazara sunuldu. Hem Web tabanlılık hem de bir şirketin tüm süreç ve operasyonlarını tamamen konsolide biçimde bir arada yönetmek üzere tasarlanması Workcube’ü Türkiye’de ve dünyada ilkler arasına soktu.
Web tabanlı uygulamalar üzerinde yoğunlaşmış yazılım ekibi, iş objektifleri ve iş mantığı, iş akışı, verimlilik gibi temel işletme konularında uzman sistem analistleri ve arayüz geliştirme konusunda creative tasarımcılardan oluşan genç bir ekibe sahiptir. Workcube uzmanları network tasarımından karmaşık uygulamaları geliştirmeye kadar geniş bir alanda hizmet verecek bilgi birikim ve deneyime sahiptir.

Diğer Ürünler ve Çözümler

Walter J. Peterson
Senior Developer

In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus.

John M. Zimmerman
Graphic Designer

In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus.

Helen J. Rush
HR Manager

In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus.

Diğer Ürünler ve Çözümler

ERP – FA Finans Muhasebe
Doğru kararlar almak, doğru veriye ulaşmak ile mümkündür. Workcube Catalyst Finans&Muhasebe, şirketinizin güncel finansal operasyonlarını ve verilerini gerçek zamanlı ve bütünlüklü olarak yönetmenize olanak tanır.
CRM - Müşteri İlişkileri
Catalyst CRM, sizi müşterinize daha da yakınlaştırır. İş geliştirme ve satış çalışanlarınız müşteri hakkında çok sayıda bilgiyi kaydedebileceği gibi müşterilerin de bıraktığı izleri izler.
CMS - İçerik Yönetimi
İçerik Yönetimi, kurumsal web sitelerinizi (kurumsal site, e-ticaret sitesi, Intranet ve Extranet’lerinizi) doğrudan Workcube ERP, CRM sisteminizle entegre bir şekilde kolaylıkla yönetmenize imkan sağlayan araçlar sunar
ERP - SD Satış Dağıtım
Alan, satan, depolayan işletmeler için geliştirilen Workcube Catalyst Satış&Dağıtım, farklı coğrafyalardaki tedarik, satış ve lojistik süreçlerinizi tek ve merkezi olarak yönetebileceğiniz tüm fonksiyonları size getirir.
PMS - Proje Yönetimi
Proje Yönetimi ile zamanınızı ve kaynaklarınızı, proje gelir ve giderlerinizi yönetir, hakedişler, proje iş gücü maliyeti, malzeme ve ihtiyaçlar v.b. hakkında gerçek zamanlı raporlar elde edersiniz.
LMS - Eğitim Yönetimi
Workcube Eğitim Yönetimi ile çalışan, partner ve hatta müşterileriniz için eğitimler planlayabilirsiniz. Eğitim Yönetimi ve e-Learning modülü kurumların tüm eğitim faaliyetlerini merkezi olarak yönetmesini, online eğitimlerini kolaylıkla gerçekleştirmelerini sağlar.
ERP - MM Üretim
Workcube Catalyst Üretim, size sürekli güncelleyebileceğiniz dinamik bir üretim süreci planlaması, yönetimi ve dijital çağda akıllanan makinelere entegre olabileceğiniz akıllı bir yapı sunar.Tekno İK Programları
PAM - Fiziki Varlık Yönetimi
Fiziki Varlık Yönetimi, şirket içerisindeki fiziki varlıkların, motorlu taşıtların ve IT varlıklarının kayıtlarının tutulması ve tüm tamir işlerinin merkezi olarak yürütülmesi amacıyla kullanılmaktadır.
E - Devlet
Workcube Catalyst e-Devlet Çözümleri, Gelir İdaresi Başkanlığı e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv uygulamalarına tabi olan Workcube müşterilerine tüm e-Dönüşüm entegrasyonlarında eksiksiz çözüm sunar.

Why choose TiLT

ROCKET-FAST
TiLT works smoothly and rapidly on any device owing to its fully valid code and decent approach to design of each and every content element.
REGULAR UPDATES
We at The White Collars are dedicated to constantly improve our products. New features get added all the time to give you the best user experience.
DEDICATED SUPPORT
Visit our support forum for new feature request or in case of having issues with theme customization. Our support team is always willing to help.